Cena města Olomouce patřila Chudybovi. Vybojoval dvě nejvyšší příčky

Slovenský úspěšný reprezentant sídlící v České republice Bronislav Chudyba byl se svými koňmi ve výborné kondici nejen při vrcholu závodů v olomouckém Equine Sport Centru. V hlavní soutěži obsadil první dvě příčky s koňmi Alita a Ares RVP.
28.04.2024 20:47  |  Autor: Vojtěch Kroupa  |  Foto: ESC Olomouc/poskytl Bronislav Chudyba  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
V hlavní nedělní soutěži s překážkami vysokým 140 centimetrů v areálu Equine Sport Centre Olomouc se do rozeskakování o vítězství probojovalo šest dvojic po bezchybném základním kole. Na třetí místo za Bronislava Chudybu se zařadila Tina Zdráhal se svým valachem Dartaňanem, jež na zkráceném parkuru chybovala jednou.

Dvě chyby zaznamenali Jan Zwinger s koněm I’m Special For John i Jan Malý s Itea a s omi trestnými body obsadili čtvrté a páté místo. Finalistka Světového poháru v Rijádu Sára Vingrálková rozeskakování vzdala a patřilo jí místo šesté.