POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11B

reklama

Tropická Zlatá podkova v Lošticích. V hlavní soutěži zvítězil Trunda

 21.06.2021 12:07 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V tropickém počasí, které panovalo během třetího červnového víkendu v celé České republice, se odehrál 44. ročník Zlaté podkovy v Lošticích. V hlavní soutěži na úrovni CNC2* zvítězil reprezentant Miroslav Trunda v sedle Manora.

reklama 12C

 

Miroslav Trunda s Manorem vyhrál Zlatou podkovu v Lošticích se výsledkem 34,68 trestných bodů. O čtyři body víc zapsala druhá Lucie Příhodová v sedle Cry Boye a třetí dojela dvojice Hana Dudková a Sendy 11. Stříbrnou podkovu ovládl Eliška Orctová s klisnou Kireou. 
 
Foto: Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace