reklama 11D

reklama

Start Zimního jezdeckého poháru 2022 se blíží. Hradištko opět první

 19.01.2022 10:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Na konci ledna po téměř dvouleté přestávce odstartuje Zimní jezdecký pohár spřežení. V Hradištku u Sadské proběhne celkem sedm soutěží – čtyři oficiální a tři na úrovni hobby. Přihlašovat je možné i na první parkurové kolo plánované na 5. února.

reklama 12D
 
Již v pátek 21. ledna je uzávěrka přihlášek a objednávek boxů pro zahajovací mítink Zimního jezdeckého poháru 2022 v disciplíně spřežení. 
 
O zahájení vozatajské sezony se postará tradičně Jezdecký klub Semice v Hradištku u Sadské. Kočáry se tam vrátí po dlouhých dvou letech. Soutěžit se bude v kategoriích dvojspřeží pony, jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží. Singly a páry mají vypsanou také hobby soutěž, stejně jako děti s jednospřežím. 
 
Stavitelem tratí v Hradištku bude Petr Vozáb, asistentem stavitele Martin Kastner. Závodit se bude již od 8:00 hodin, kdy budou na programu dvě hobby soutěže. Od 10:00 pak začnou oficiální klání. Po soutěžích dvojspřeží pony a dvojspřeží velkých koní bude vložena dětská kategorie, následovat budou čtyřspřeží a jedničky přijdou na řadu až na konec. 
 
Sedm soutěží má vypsaných i první kolo skokové části Zimního jezdeckého poháru pořádané v Královicích u Slaného v sobotu 5. února. První dvě jsou určené pro pony na úrovni ZLPA a LPA**. Velcí koně budou skákat na stupních ZM až S*. Také v tomto případě se zájemci o účast již mohou hlásit, uzávěrka je však až v pátek 4. února.
 
Podrobné informace o všech kolech tohoto domácího halového seriálu najdete na adrese www.jezdeckypohar.cz.
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace