POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11C

reklama

Small Tour CSI v Olomouci pro Čechy. Nejrychleji byla v cíli Najmanová

 26.08.2020 17:15 | AUTOR

ikonka

Středeční soutěž Small Tour při CSI2*-W v Olomouci byla v režii českých jezdců. Ve dvoufázovém skákání si totiž pro první 4 příčky dojely české zástupkyně. Z vítězství se radovala Sofie Najmanová, před Gabrielou Kopřivovou a Michaelou Hasnédlovou.

reklama 12C

 
Olomouckým areálem se ve středu nesla již podruhé česká hymna. Tentokrát se o ni postarala svým výkonem Sofie Najmanová. S hřebcem Nativio van het Leliehof dokončila soutěž bezchybně, druhou fázi projela za 33,89 vteřin. To znamenalo více jak sekundový náskok na druhou umístěnou, Gabrielu Kopřivovou. Ta s klisnou Cardela absolvovala druhou fázi v čase 35,09 vteřiny. 
 
Na parkuru 120 centimetrů vysokém si pro třetí místo dojela Eliška Hasnédlová s klisnou Delisa. Jejich čas byl 35,63 vteřiny. Dařilo se i Kateřině Endrysové, která se svými koňmi trénuje právě v Olomouci. S valachem Zacate Cas skončila čtvrtá a s valachem Crack N se radovala ze šesté pozice. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
Foto Kateřina Návojová
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace