NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Petrovas s Javendou vyhrál páteční CSIYH1* v Chuchli. Řezníček třetí

 07.05.2021 10:40 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Zahajovací soutěž pátečního dne v Chuchli byla uřčena pro mladé koně. Z vítězství se v soutěži CSIYH1* na čas radoval Andrius Petrovas s klisnou Javendou, kteří jako jediní dokončili pod 60 vteřin. Pěkné třetí místo si připsal Martin Řezníček.

reklama 12C

 
Nejlepší jízdu v soutěži CSIYH1* na výškách 125/135 centimetrů předvedl v čase 58,02 sekundy Litevec Andriuse Petrovase s Javendou. 
 
Nikomu nepodařilo projet kurz rychleji, a tak si dvojice po čtvrteční jedné chybě připsala díky bezchybnému výkonu vítězství. Druhé místo s více jak dvouvteřinovým odstupem získal Ivaylo Bonev s klisnou Je Suis Special BMG.
 
V páteční první soutěži vypsané jako Cena Alavis se dařilo i českému jezdci Martinu Řezníčkovi. Ten obsadil tentokrát třetí příčku, a to s klisnou Lapalou 2, s níž byl úvodní den druhý.
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Po celé čtyři dny je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím EquiTV.cz a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace