ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11C

reklama

Malák byl v Chuchli nejrychlejší. CSI1* Big Tour plně v české režii

 29.04.2021 14:19 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Čtvrteční velká túra při CSI1* v Chuchle se vydařila českým jezdcům. Ti obsadili přední příčky a dočkali jsme se ryze českého dekorování. Vladimír Malák s valachem Zarthago Br Z až na konci souěže připravil o vítězství Kateřinu Kučerovou.

reklama 12D

 
Parkur 125 centimetrů vysoký, který se jel na čas, se nejlépe vydařil českému zástupci Vladimíru Malákovi. Se Zarthagem Br Z dokončil v čase 60,21 vteřiny. Díky tomuto rychlému času se nakonec těšil nejen z vítězství, ale i z více jak čtyřsekundového náskoku.
 
Až v závěru soutěže přišla o vítězství dlouho vedoucí Kateřina Kučerová. S Valachem E-Vincent si s časem 64,70 vteřiny a bezchybnou jízdou zajistila druhé místo. Elitní trio uzavřela Tereza Veselá s valachem Jaguar, která za Kučerovou zaostala pouhé tři setiny sekundy. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021.
 
Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace