Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Kamil Papoušek opět vyhrává s mladými koňmi v italském San Giovanni

 22.10.2021 09:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V italském San Giovanni di Marignano pokračují mezinárodní skokové závody, kterých se účastní řada českých jezdců. Ve čtvrtek 22. října vybojoval Kamil Papoušek v sedle klisny Come Fly vítězství na parkuru do 125 centimetrů pro šestileté koně.

reklama 12D
 
Kamil Papoušek byl v San Giovanni di Marignano úspěšný ve čtvrtek i na pětiletém koni Stakki Boy-KL, s nímž obsadil sdílené první místo na úrovni 115 centimetrů. 
 
V jedné ze soutěží do 140 centimetrů skončila Mariana Michlíčková s Leeve Jungem 2 šestá. Další česká dvojice – Aleš Opatrný a Ligretto – byla devátá. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: poskytl Kamil Papoušek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace