reklama 11D

reklama

Grand Prix ve Wellingtonu s dotací 214.000 USD vyhrál Adam Prudent

 04.04.2021 19:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Ve Wellingtonu na Floridě vyvrcholil Winter Equestrian Festival. Grand Prix CSI4* s celkovou dotací 214.000 USD vyhrál Adam Prudent v sedle Baloutinue. O nejvyšší příčky se rozeskakovalo celkem osm dvojic, z nichž pět zopakovalo bezchybný výkon.

reklama 12B
 
Vítěz sobotní Grand Prix CSI4* dokončil rozeskakování v čase 35,28 sekundy a připsal si tak z dotace soutěže 70.620 dolarů. Pod hranici 40 vteřin stlačili čas ještě dva účastníci: Jim Ifko s Un Diamant des Forets a Kent Farrington na Gazelle. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto: Sportfot
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace