Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Foto: Mistrovství ČR v drezuře zahájeno. Slavnostní nástup v Olomouci

 10.09.2020 07:36 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

V olomouckém Equine Sport Centru ve středu začalo oficiálně mistrovství České republiky v drezuře 2020. Na programu byly veterinární přejímky koní a slavnostní nástup. Od čtvrtka se již soutěží. Fotogalerii z úvodního dne připravil Honza Matuška.

reklama 12A

 
Ve středu 9. září ožil opět areál Equine Sport Center v Olomouci. Tentokrát bude tamní aréna patřit drezurním jezdcům. První den patřil v olomouckém areálu veterinárním přejímkám a slavnostnímu nástupu účastníku drezurního a paradrezurního mistrovství. 
 
Naostro se pojede od čtvrtka 10. září, v neděli pak bude jasno o všech držitelích mistrovských titulů pro rok 2020. Kategorií je hned šest pro jednotlivce. O medaile pojedou děti, mladší a starší junioři, jezdci do 25 let a senioři ve dvou rundách. Mistři republiky vzejdou i ze soutěže družstev. V paradrezuře jsou vypsané soutěže pro grady I, II a III, dále pro IV a V a pro nezařazené sportovce.
 
 
V sobotu a v neděli budete moci sledovat živý přenos prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz
 
 
Fotogalerie: Jan Matuška


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace