ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Definitivní kalendář Zimního jezdeckého poháru 2022. Změna při finále

 30.11.2021 08:57 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé Zimního jezdeckého poháru 2022 publikovali na webu seriálu definitivní podobu termínové listiny. Poslední korekcí prošel finálový víkend, kdy byly vozatajské soutěže přesunuty na sobotu 19. března a skoky se uskuteční v neděli.

reklama 12A
 
Zimní jezdecký pohár 2022 by měl odstartovat za dva měsíce, tj. v sobotu 29. ledna. O zahájení se tradičně postará tým JK Semice, který je organizátorem vozatajského mítinku v Hradištku u Sadské. 
 
Druhé kolo soutěží spřežení bude hostit v sobotu 12. února Národní hřebčín Kladruby ve zrekonstruované slatiňanské hale. Třetí klání připadá na neděli 27. února v Tlumačově a čtvrté pak zavítá do areálu Veterinární univerzity v Brně, konkrétně v sobotu 12. března. Sedm dní poté bude o vítězích celé túry rozhodnuto v Královicích.
 
Parkurová část seriálu začne 5. února v Královicích, kde bude pokračovat také o čtrnáct dní později, tj. 19. února. Hned týden poté se bude skákat v Tlumačově a následující víkend se dění opět přesune do Královic. Finále této disciplíny proběhne v neděli 20. března.
 
Kompletní termínovou listinu vč. odkazů do Jezdeckého informačního systému ČJF najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace