reklama 11B

reklama

Známe nové termíny Světového poháru v Olomouci i CSIO ve Zduchovicích

 29.04.2020 12:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

V pondělí 27. dubna se konalo mimořádné online zasedání Výkonného výboru FEI. Ten schválil změny termínů mezinárodních závodů, k nímž byli pořadatele nuceni kvůli pandemii Covid - 19. Známe tak nový termín CSI Olomouc a CSIO Zduchovice.

reklama 12B
Výkonný výbor Mezinárodní jezdecké federace FEI jednal 27. dubna o změnách v kalendáři, k nimž byli nuceni přistoupit pořadatelé mezinárodních závodů z důvodu opatření během pandemie koronaviru. Projednávaly se závody v šesti disciplínách. 
 
U parkurového skákání schválila FEI všechny změny do 30. srpna včetně. Navíc upouští od pravidel o souběhu termínů. V tomto časovém období se podle publikovaného kalendáře FEI uskuteční také Světový pohár CSI3*-W v Olomouci a CSIOchJYP ve Zduchovicích.
 
Kolbiště v Olomouci ožije tímto vrcholným mítinkem kategorie CSI3*-W během posledního srpnového víkendu. Nové datum je 26. až 30. srpna. O týden později od 2. do 9. září se sjedou děti, junioři a mladí jezdci do Zduchovic na CSIOchJYP. 
 
Opatření zasáhla i další české pořadatele. CDI-W v Brně bodované do série World Cup mělo proběhnout v červnu. Mítink byl zrušen, ale organizační výbor se snaží najít řešení a nabídnou jezdcům a fanouškům náhradní termín. Ten prozatím není znám.
 

Celou zprávu o jednání FEI najdete ZDE

 

Kalendář mezinárodních závodů konaných v Česku v aktuální verzi k 27. dubnu je v tomto odkazu

 
Zdroj: www.fei.org


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace