reklama 11D

reklama

Ve Zduchovicích nezahálí. Diváci se mohou těšit na rozšířené zázemí

 31.03.2020 09:37 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

První dubnový víkend měla ve Zduchovicích začínat venkovní sezona. Od pátku 3. do neděle 5. dubna byl naplánován Z-jumping festival, při němž měla být nově zprovozněna letní restaurace u kolbiště. „Práci musíme dokončit,“ říká Ladislav Krulich.

reklama 12A

 
„Původně jsme vás chtěli překvapit na prvních jarních závodech a CSIO Zduchovice, kde byla potvrzena rekordní účast atraktivních teamů z celé Evropy. Bohužel všechno je jinak. Práci přesto musíme dokončit,“ komentuje Ladislav Krulich finišující stavbu rozšířené plochy letní restaurace u zduchovického kolbiště, kde navíc přibyla i nová pergola.
 
„Doufáme v lepší zítřky a těšíme se až jezdcům a návštěvníkům areálu s hrdostí nabídneme naše služby v novém cateringovém zázemí,“ dodává Ladislav Krulich.
 

PSALI JSME: Ladislav Krulich: CSIO Zduchovice odkládáme, ale areál dál zvelebujeme

 
V dubnu se ve Zduchovicích měly konat různé jezdecké akce každý víkend. Kromě zahajovacího Z-jumping festivalu to měl být úvodní mítink Channel Star, dále pak Sportovní centrum pony v drezuře a posléze již zmíněné mezinárodní parkurové závody CSIO Zduchovice pro děti, juniory a mladé jezdce. 
 
Kdy reálně zahájí jezdecká sezona, to v tuto chvíli jasné není. Další prognózy by mohly být známé kolem 11. dubna, do kdy bylo prodlouženo omezení volného pohybu osob.
 
Foto Ladislav Krulich, zdroj: Facebook


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace