Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Smrčková: Přípravy CSI Olomouc pokračují. Doufáme v původní termín

 21.03.2020 17:38 | AUTOR: Josef Malinovský |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Za čtvrt roku by mělo olomoucké Equine Sport Centrum hostit sedmý ročník mezinárodních parkurových závodů J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. „Přípravy pokračují podle plánu a doufáme, že vše proběhne v naplánovaném termínu,“ říká Michaela Smrčková.

reklama 12D

 
Řada pořadatelů velkých akcí v současné době řeší otázku, do kdy budou platit přísná opatření proti šíření nákazy koronavirem Covid-19. Někteří se již rozhodli raději ve větším předstihu akce zrušit, jiní vyčkávají, případně hledají vhodný náhradní termín.
 
Od 17. do 21. června by se v areálu olomouckého Equine Sport Centra měl konat Světový pohár v parkurovém skákání J&T BANKA CSI3*-W Olomouc. Pokud to bude jen trochu možné, akce by měla v druhé polovině června proběhnout podle původních plánů. „Stále usilovně pokračujeme v přípravách závodů a doufáme, že za čtvrt roku bude situace o poznání lepší, než je dnes. Již jsme například odeslali ke schválení rozpis na Mezinárodní jezdeckou federaci,“ zmiňuje ředitelka Equine Sport Centra Olomouc Michaela Smrčková.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE: S Míšou Smrčkovou o sedlech, o dortech pro koně i práci v ESC Olomouc

 
„Cokoliv v dnešní době plánovat je velmi složité, a tak samozřejmě i my uvažujeme o možných záložních variantách, pokud by se ani koncem první poloviny letošního roku nemohly u nás mezinárodní jezdecké soutěže konat. Co víme zcela jistě je to, že letošní sedmý ročník J&T BANKA CSI3*-W Olomouc nechceme zrušit. V případě nutnosti bychom tak přikročili k odložení akce do náhradního termínu. Nyní však určitě nechceme spekulovat o tom, kdy by to případně mělo být, neboť věříme, že v červnu by již mohla být opatření mírnější než dnes,“ dodala Michaela Smrčková.
 
Vrcholem pětidenního mítinku J&T BANKA CSI3*-W Olomouc 2020 bude Grand Prix započítávaná do Světového poháru FEI, která bude mj. kvalifikací pro parkurové mistrovství Evropy 2021 v Budapešti. Celková dotace závodů je 157.200 eur. Více na www.csiolomouc.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE