reklama 11A

Zlatá Lucie Strnadlová. Mistrovství ČR žen vyhrála jen s bodem za čas

 18.07.2021 16:44 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE
VIDEO

ikonka

Ze zlaté mistrovské medaile v kategorii žen se v Olomouci po bezchybném nedělním kole radovala Lucie Strnadlová. Na náročném parkuru s Caloxem inkasovala jeden trestný bod. Stříbro brala Veronika Jelínková, bronz po rozeskakování Barbora Vojtková.

reklama 12A

 
Nedělní náročné třetí kolo ženské kategorie mistrovství České republiky, které hostilo olomoucké Equine Sport Centrum, nedokončil nikdo z účastníků bez chyb a zároveň ve stanoveném čase. Pouze dvěma jezdkyním se podařilo na parkuru nechybovat a připisovaly jeden trestný bod za delší čas. Pro obě to v konečném pořadí znamenalo medailové pozice. 
 
Po třech kolech s pouhým jedním trestným bodem zvítězila Lucie Strnadlová, která sedlala Caloxe. Tento trestný bod připisovala právě v nedělním finále. Na druhé místo se dotáhla díky nedělní výborné jízdě Veronika Jelínková. S koněm Jespe inkasovala v tříkolové soutěži celkem 5 trestných bodů, a i ona zapisovala v neděli pouze jeden trestný bod. 
 
O třetí místo se rozeskakovaly v součtu s osmi trestnými body Kateřina Hanušová a Barbora Vojtková. Více se na zkráceném parkuru dařilo Vojtkové, která s Contosem II nechybovala a radovala se tak z bronzu. Čtvrtá skončila Hanušová s Concertou. Na dekorování se podívaly ještě pátá Kateřina De Jagerová s Candy Boyem a Kateřina Kubrická s Lenilkou 3.
 
Foto: Kateřina Návojová
Zdroj: tiskový servis ESC Olomouc
 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE