reklama 11B

ŽIVĚ: Theophilos se vrací. Sledujte první kvalifikaci Velké pardubické

 01.07.2020 09:05 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Nezvykle pozdě startuje cyklus kvalifikací na Velkou pardubickou, dlouhé čekání vynucené mimořádnými okolnostmi však stálo za to. V sobotu 4. července se v Pardubicích ukáže hned několik hvězd a vy můžete veškeré dění sledovat živě.

reklama 12D


Čtrnáct koní se postaví na start letošní první kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, která se poběží v sobotu 4. července pod názvem Cena města Pardubic – Euro Equus. Pokud se do Pardubic nedostanete osobně, můžete být při tom prostřednictvím streamu České televize připravovaného ve spolupráci s Dostihovým spolkem Pardubice.

Cesta k vrcholu překážkové sezony má v letošní sezoně poznamenané pandemií nezvyklé parametry, všechny čtyři kvalifikační dostihy se poběží během letních prázdnin. Sobotní startovní listiny ukazují, že ani mimořádná situace pardubickým dostihům nic neubrala na atraktivitě. Čtrnácti účastníkům první kvalifikace vévodí úřadující vítězové Velké pardubické Theophilos a Josef Bartoš. Poběží také Hegnus, Ribelino, Mazhilis či Mahony. Vedle domácích jezdců se vyhoupnou do sedel také ve Francii působící Sertaš Ferhanov, Alexandre Orain či Jordan Duchene.

Sobotní pardubický program obsahuje osm dostihů, druhým jedničkovým vrcholem je steeplechase Cena Tipsportu s Dangerous Gleamem, Slivkou, Aztekem či italským vítězem Sansirem.

Letos poprvé budou součástí mítinku také dostihy v rámci seriálu Pony liga. Start úvodního dostihu je stanoven na 13:00, stream začíná cca ve 12:30.

STREAM SLEDUJTE ZDE!

 

 

Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR.

Ilustrační foto: Marek SekáčK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE