ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Záznam: Pusťte si tiskovou konferenci před Evropským pohárem žokejů

 23.09.2020 11:13 | AUTOR |
VIDEO
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Chuchle Arena Praha vyhlíží nejbohatší rovinový mítink sezony Evropský pohár žokejů. Internetová televize EquiTV vám ve středu 23. září dopoledne nabídla přímý přenos z tiskové konference a losování startovních čísel. Podívejte se na záznam.

reklama 12D

 
Tradiční předehrou Evropského poháru žokejů (EJC) je oficiální tisková konference, spojená se slavnostním oznámením jezdeckého obsazení a losování startovních čísel.
 
V letošním roce se odehrála ve středu 23. září od 10:00 na terase tribuny Chuchle Areny Praha a vy jste mohli být opět při tom prostřednictvím přímého přenosu EquiTV.
 
Ze zhruba dvouhodinové akce vzešla definitivní podoba startovních listin dostihů v rámci šestého ročníku EJC, které se poběží v neděli 27. září za účasti koní z Česka, Německa, Slovenska, Polska a Řecka. Hlavním dostihem je Leram EJC Million, dotovaný částkou 1,2 milionu korun.
 

Záznam z tiskové konference najdete NA TÉTO STRÁNCE

 

Ilustrační foto: Ivan Krejza


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace