Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Živě: Sledujte MČR v paravoltiži 2021 na EquiTV.cz. Hostí jej VFU Brno

 30.09.2021 16:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

JK Fany Hostěnice z pověření České jezdecké federace pořádá ve dnech 2. a 3. října mistrovství České republiky v paravoltiži 2021. Konat se bude v Jezdeckém areálu Veterinární univerzity Brno a v neděli dění v hale bude živě přenášet EquiTV.cz.

reklama 12C
 
Sobotní program mistrovství České republiky v paravoltiži 2021 začne v 9:00 hodin prezentací závodníků a technickou poradou. Úvodní ceremoniál je naplánován od 10:45 a první kolo soutěží bude probíhat od 11:00 hodin. Volné sestavy pak navážou od 14:30 hodin. 
 
Nedělní druhé kolo jednotlivců, které již bude možné sledovat živě na EquiTV.cz, začínají v 9:00, v 11:00 čekají volné sestavy dvojice a o půl hodiny později přijdou na řadu skupiny. Slavnostní zakončení se předpokládá ve 12:30 hodin. Časový harmonogram však může být upraven.
 
Živý přenos realizuje internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Českou jezdeckou federací. Sledovat jej můžete NA TÉTO STRÁNCE (KLIKNĚTE)!
 

Výsledkový servis najdete v JIS ČJF

 
Foto: Tereza Šebková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace