reklama 11C


Říjen začne akcí Czech Riders Games. Pojede se také o poslední medaile

 01.10.2019 11:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

První říjnový víkend nabídne dvě desítky hobby i oficiálních jezdeckých závodů. Hlavními taháky budou poslední letošní mistrovství České republiky, které bude hostit Brno a také závody Czech Riders Games. Ty proběhnou v Martinicích.

reklama 12B

Na víkend 5. až 6. října je v kalendáři jezdeckých závodů České jezdecké federace zapsáno celkem jednadvacet oficiálních i hobby akcí. O poslední mistrovské tituly se popasují paravoltižní jezdci při MČR v Brně. 
 
Do Martinic mohou zamířit skokani, konají se tam totiž Czech Riders Games. Program nabídne několik tříkolových túr pro pony i velké koně, které budou vrcholit finálovými soutěžemi až do 135 centimetrů. Skákat se bude také v Opavě, Židovicích nebo v Opřeticích.
 
Nebanice zažijí drezurní závody, kdy rozpis pamatuje i na dvojice na úrovni Grand Prix a ve Dvorečku se bude konat podzimní mítink ve všestrannosti.
 
V Národním hřebčíně v Kladrubech se bude v sobotu 5. října konat Oslava zápisu Krajiny pro chov a výcvik ceremoniálních kočárových koní v Kladrubech nad Labem na seznam UNESCO.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace