reklama 11C


Weikersdorf: Vášáryová pátá v Grand Prix, Vavříková druhá mezi juniory

 18.03.2019 15:37 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Rakouský Weikersdorf patřil k jednomu z cílů českých jezdců o víkendu 16. a 17. března. Konaly se tam národní drezurní závody CDN zařazené do série Donau Bohemia Trophy. Skvěle si tam vedla Eva Vavříková a dařilo se i Haně Vášáryové.

reklama 12B
Česká juniorka Eva Vavříková obsadila v obou soutěžních dnech druhé a čtvrté místo. V sobotu 16. března brala v úloze juniorské týmové úloze FEI s klisnou Belle Ennie 69,730 %, což jí vyneslo druhou příčku. Čtvrtá pak byla se Siracusou, s nímž dostala 68,063 %. O den později si pak pořadí s oběma koňmi prohodila. Lepší výsledek si zapsala se Siracusou, a to 70,570 %. O dvě desetiny procenta méně dostala s Belle Ennie.
 
Další z českých jezdkyň Hana Vášáryová zaznamenala v sedle ryzáka Santos Dumont pěkné třetí místo v sobotní úloze SG. Rozhodčí jí dali známku 66,842 %. O den později absolvovala s Filipou Grand Prix a dojela si pro 66,167 %, což jí vyneslo pátou příčku.
 
České dvojice se představily i v dalších soutěžích ve Weikersdorfu. Na jejich výsledky se podívejte SEM.



reklama 13D




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace