Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Vlašicovi se na festivalech daří. V Královicích ovládl dvojspřeží

 23.03.2019 20:52 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Petr Vlašic je pravidelným účastníkem nejen Zimního jezdeckého poháru, ale i festivalových klání. Nenechal si ujít ani Královice a dobře udělal. V nejpočetnější soutěži dvojspřeží totiž slavil vítězství.

reklama 12D

První kolo soutěže dvojspřeží bylo velice vyrovnané a dosažené časy v elitní desítce byly s minimálním rozdílem. Ve vedení byl Petr Myslík, pomalejší druhé kolo ho však odsunulo na pátou příčku konečného pořadí.

Petr Vlašic zajel s duem koní Donald 548 a Caviro nejrychleji druhé kolo a díky tomu se dostal celkově na první místo. Druhé místo uhájil Milan Domes s duem koní Mágus a Barsony. Z třetí pozice se radoval Zdeněk Jirásek, který zapřahal Ronyho 14 a Clipa 1. Rozdíl mezi druhou a třetí pozicí byl pouze v řádech desetin vteřiny.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 
 

reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace