EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

Turečkové vydařený festival: Po úspěchu v GP zvítězila ve Velké túře

 23.03.2019 13:47 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Veronika Turečková si přivezla do Královic na Jezdecký festival dobrou formu. Po pátém místě v Grand Prix Czech Equestrian Teamu se umístila ve finále Velké túry hned dvakrát v elitní pětce. S Einsteinem navíc slavila vítězství.

reklama 12D

Finále Velké túry se jelo jako dvoukolová soutěž na stupni obtížnosti S*/S**. Nakonec pouze dvě dvojice absolvovaly obě kola bez trestných bodů. Rychlejší čas druhého kola zajistil Veronice Turečkové vítězství, a to v sedle Einsteina. K tomu přidala ještě páté místo s Cristagem II. Druhou pozici obsadil Ondřej Pospíšil se Zandirem. I oni udrželi nulu na kontě.

Nejrychlejší jízda v druhém kole, avšak 4 trestné body za jednu chybu, nakonec znamenala třetí místo pro Darinu Hochmanovou s Chiquitou-LS.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 
 

reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace