POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11C

reklama

Vavříková zajistila na ME další historický úspěch pro Českou republiku

 17.08.2020 10:00 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Jezdkyně Eva Vavříková zakončila svoji juniorskou dráhu mistrovstvím Evropy v Budapešti, kde se jako jediná a první Češka probojovala s koněm Siracusa OLD do finále. Navázala tak na svůj evropský úspěch z roku 2016, kdy bodovala již v kategorii dětí.

reklama 12A

Další významný úspěch má na svém kontě juniorská drezurní reprezentantka Eva Vavříková. Stejně jako v kategorii dětí v roce 2016, kdy ve Španělsku byla na mistrovství Evropy dvakrát na druhém místě a ve finále vybojovala bronzovou medaili, tak i letos se Evě podařil historický úspěch a pro Českou republiku získala opět prvenství v podobě postupu do finálové volné sestavy na hudbu, kterou dokončila jako patnáctá nejlepší juniorka.
 
Nyní se bude Eva pod vedením trenéra Petera Gmosera soustředit na kategorii mladých jezdců a U25, kde se bude snažit opět dosahovat kvalitních výsledků na mezinárodních závodech a vzorně reprezentovat Českou republiku.
 
Foto archiv Jany Vavříkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace