ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Při pátečním CDI v Pilisjászfalu triumfovaly Procházková i Vavříková

 06.08.2020 20:10 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Sportovní program mezinárodních drezurních závodů v maďarském Pilisjászfalu pokračoval pátečními úlohami a dvě vítězství putovala opět do České republiky. O ta se zasloužily Anna Procházková v kategorii pony a Eva Vavříková v soutěži určené juniorům.

reklama 12A
Mladým drezurním reprezentatkám se na mezinárodních drezurních závodech v maďarském Pilisjászfalu nedaleko Budapešti daří. Již v úvodním dni získala pro Českou republiku dvě vítězství Eva Vavříková, v pátek 6. srpna se o české výhry zasloužila opět Eva Vavříková, tentokrát společně s Annou Procházkovou.
 
V pony kategorii zvítězila díky výslednému hodnocení 70,081 procenta Anna Procházková na čtrnáctiletém valachovi Nice Guy, zatímco v kategorii juniorů opět zazářila Eva Vavříková v sedle devítiletého Siracusy a vítězství získala s hodnocením 71,588 procenta.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Foto archiv Anny Procházkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace