Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Hned první den CDI v Pilisjászfalu přinesl dvě vítězství Evě Vavříkové

 05.08.2020 20:19 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Česká drezurní ekipa se vydala na začátku srpna na mezinárodní drezurní závody v maďarském Pilisjászfalu nedaleko Budapešti. Již ve středu 5. srpna se podařilo Evě Vavříkové s oběma svými koňmi překročit hranici sedmdesáti procent a s oběma vyhrát.

reklama 12D
Ve středu 5. srpna se na mezinárodních drezurních závodech v maďarském Pilisjászfalu nedaleko Budapešti odehrály první úlohy a v obdélníku nechyběly ani české drezurní jezdkyně. Velmi dobře zahájila Eva Vavříková. Nejdříve zvítězila mezi juniory v sedle oldenburského valacha Siracusy s výsledkem 71,162 procenta a krátce nato ovládla také úlohu pro mladé jezdce na klisně Belle Ennie díky hodnocení 70,931 procenta.
 
V pony kategorii se z českých jezdkyň předvedla nejlépe Anna Procházková se čtrnáctiletým valachem Nice Guy. Z patnácti dvojic obsadili čtvrté místo s výsledkem 69,31 procenta.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Ilustrační foto archiv Evy Vavříkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace