reklama 11D

Další česká radost: Eva Vavříková je ve finále ME v drezuře juniorů

 13.08.2020 16:38 | AUTOR: Josef Malinovský |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Česká drezura druhý den po sobě slaví. Po Johaně Vášáryové v dětské kategorii postoupila do finále mistrovství Evropy juniorů v drezuře také Eva Vavříková. Ta v sedle Siracusy OLD dokončila druhou úlohu s 68,618 % na 17. místě.

reklama 12D

 
Při mistrovství Evropy dětí a juniorů 2020 jsme měli ve čtvrtek hned několik juniorských želízek v ohni. Elišku Skřivanovou s Farewell ohodnotili rozhodčí 63,914 %, což znamenalo 46. místo. Julie Sekaninová s Rock for Hitem zajela úlohu za 62,382 % a skončila na 49. příčce.
 
Největší radost tak českým fanouškům udělala v maďarském Pilisjászfalu u Budapešti Eva Vavříková se Siracusou OLD. Výkon ohodnocený 68,618 % znamenal totiž nejen dílčí 17. místo, ale také postup do pátečního finále šampionátu.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 
Foto archiv jezdkyně a Hana Vášáryová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE