NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Český juniorský tým skončil na mistrovství Evropy v drezuře devátý

 11.08.2020 14:08 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Družstvo České republiky ve složení Tereza Matoušková, Julie Sekaninová, Eliška Skřivanová a Eva Vavříková obsadilo na mistrovství Evropy v drezuře, které s koná v maďarském Pilisjászfalu u Budapešti, devátou příčku z celkových patnácti.

reklama 12D
 
Nejlépe si v týmové soutěži juniorů při drezurním mistrovství Evropy v maďarském Pilisjászfalu vedla Eva Vavříková se Siracusou OLD, jež s 69,455 % zajela třináctý nejlepší výsledek. Eliška Skřivanová s valachem Farewellem obdržela od rozhodčích hodnocení 66,364 % a Julie Sekaninová s Rock For Hitem 64,929 %. Celková známka 200,728 stačila na devátou příčku z patnácti.
 
Zlato vybojovalo Německo (222,212), stříbro Dánsko (214,818) a bronz Nizozemí (213,515). Následují Francie, Rakousko, Belgie, domácí Maďarsko a před Čechy skončilo ještě Švýcarsko.
 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace