reklama 11B

Drezurní úspěch z ME dětí a juniorů: Vášáryová i Vavříková patnácté

 14.08.2020 23:53 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jak Johana Vášáryová s Firestonem, tak Eva Vavříková v sedle Siracusy OLD obsadily na mistrovství Evropy juniorů v drezuře v maďarském Pilisjászfalu u Budapešti patnácté místo. Druhé jmenované k tomu stačilo získat cca o jeden procentní bod méně.

reklama 12D

 
Johana Vášáryová zakončila s Firestonem drezurní mistrovství Evropy 2020 se ziskem 72,156 %. Mistryní se stala Emily Rother na koni Jasper 224 z Německa. Stříbro patří její krajance Claře Paschertz v sedle Danubio OLD, bronz pak Nizozemce Mauře Knipscheer na Amaretto.
 
Eva Vavříková se Siracusou OLD obdržela od rozhodčích 71,370 % a stejně jako Johana Vášáryová obsadila 15. řádek výsledkové listiny. Zatímco čtyři nejlepší účastníci v kategorii dětí obdrželi přes 80 %, tak vítězka mezi juniory Valentina Pistner na Flamboyantovi OLD vyhrála „jen“ s 79,285 %. V tomto případě všechny tři medaile putují do Německa. Stříbro má Anna Middelberg s Blickfang HC a bronz Jana Lang s Baronem 321.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE