reklama 11D

reklama

V Šamoríně se koná FEI Youth Nations Cup. Zelinková úterní vítězkou

 30.07.2019 18:56 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od úterý 30. července se ve slovenském Šamoríně opět závodí. Na programu je parkurový mítink, jemuž dominují soutěže FEI Youth Nations Cup pro děti, juniory a mladé jezdce, ale také kategorie CSI4*. V úterý zahajovali mladí koně a našim se dařilo.

reklama 12D
 
Ve Farrier's Areně areálu x-bionic sphere ve slovenském Šamoríně se v úterý 30. července jely soutěže kategorie CSIYH1*. Mezi sedmiletými předvedla na parkuru s výškou překážek 135 centimetrů nejlepší výkon ze všech klisna Ekatharina v sedle se Zuzanou Zelinkovou. Ta šla čistě i s Harankou a s ní skončila sedmá.
 
Mezi šestiletými jsme drželi palce Sáře Vingrálkové na valachovi Damocles From Second Life Z, s nímž dovezla do cíle čtyři trestné body. Vyhrál Maďar Laszlo Tóth s klisnou Ching. Soutěž pětiletých koní byla bez českého zastoupení. Mladí koně budou mít podobný program i ve středu, kdy se pojedou pět tři soutěže od 115 do 135 centimetrů. Od čtvrtka dojde již i na další vypsané túry. 
 

Startky a výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto Simona Vingrálkováreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace