reklama 11A

reklama

Vingrálková vstoupila do CSIYH v Šamoríně vítězstvím v sedle Damocla

 23.07.2019 17:38 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Od úterý 23. července závodí čeští parkuroví jezdci na mezinárodních závodech v Šamoríně na Slovensku. Program zahajovacího dne byl vyhrazen pouze pro mladé koně. A česká ekipa se dočkala hymny zásluhou Sáry Vingrálkové.

reklama 12C
Mezinárodní závody CSI v Šamoríně odstartovaly za účasti českých reprezentantů v úterý 23. července. Celkem tři soutěže byly vypsané během prvního dne, a to soutěže určené výhradně pro pěti až sedmileté koně.
 
V kategorii koní narozených v roce 2014 měla Česká republika zastoupení díky Martinovi Maivaldovi a klisně Tlapce. Dvojice jednou chybovala, což stačilo na sdílené šesté místo. 
 
Parkur pro šestileté koně byl hodnocen dle trestných bodů i dosaženého času. Radost všem členům české ekipy i jejich fanouškům udělala Sára Vingrálková. Ta v sedle valacha jménem Damocles From Second Life Z nechybovala a s nejlepším časem obsadila první příčku. V kategorii sedmiletých Česko zastoupení nemělo.
 

Výsledky najdete ZDE

 

Foto: Simona Vingrálkováreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace