reklama 11A

reklama

Češi zahájili CSI Šamorín. Zelinková s Abby zářila v túře mladých koní

 18.07.2019 12:18 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

V úterý 16. července odstartovaly v Šamoríně na Slovensku výborně obsazené mezinárodní závody CSI, kterých se účastní také čeští jezdci. V první dvou dnech nabídl program soutěže výhradně pro mladé koně, v nichž zazářila Zuzana Zelinková s Abby.

reklama 12A
Šestiletá klisna Abby, jíž sedlá Zuzana Zelinková, se na CSI v Šamoríně ukazuje ve výborné formě. V úterý 16. července nechybovala v soutěži s překážkami do 125 centimetrů a díky času dojela na třetím místě. Bez trestných bodů překonala i druhý parkur o den později, kdy její výkon stačil opět na třetí příčku. Matěj Kotalík startoval v této kategorii s Brunem du Rouet a v obou dnech chyboval.
 
Zuzana Zelinková prezentuje v Šamoríně také Haranku. V kategorii sedmiletých na překážkách do 135 centimetrů v středečním kole nechybovala a brala sedmé místo. O den dříve dovezla osm trestných bodů. 
 
Program, do něhož se zapojí i další dvojice v českých barvách, pokračuje do neděle. Výsledky můžete sledovat ZDEreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace