ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11C

reklama

V bratislavské Vrakuni zachvátil požár stáje. Koně jsou prý v pořádku

 25.04.2020 16:40 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 25. dubna po poledni vypukl rozsáhlý požár stájí pro koně v bratislavské Vrakuni. Jak informoval server Aktuality.sk, koně se splašili a běhali po cestě. Oheň se rozšířil i na nedaleké autovrakoviště a hašení komplikuje rozsáhlý vítr.

reklama 12A

 
„Viac ako 80 profesionálnych a dobrovoľných hasičov naďalej zasahuje pri rozsiahlom požiari v bratislavskej mestskej časti Vrakuňa. Plamene zachvátili budovu stajní, pričom sa rýchlo rozšírili na objekt vedľajšieho autovrakoviska,“ informuje web Aktuality.sk
 
Závodisko Bratislava na svém Facebooku uvedlo, že jeho zástupci aktivně kontaktovali majitelku koní a nabídli okamžitou pomoc. Ředitel závodiště později doplnil, že všichni koně a lidé na místě jsou v pořádku.
 
Foto Branislav Világi, zdroj: Aktuality.sk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace