reklama 11C

reklama

Také slovenští jezdci se již dočkají závodů. RS Team Trophy startuje

 04.06.2020 20:55 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od 3. června se již i na Slovensku mohou konat sportovní akce, a to do sto osob. „Od 10. júna bude môcť navštíviť športové podujatie maximálne 500 osôb vrátane športovcov, od 1. júla maximálne tisíc,“ informuje Slovenská jezdecká federace.

reklama 12C
 
První diváci se budou moci při sportovních akcích na Slovensku objevit na tribunách až po 10. červnu, kdy se počet účastníků rozšíří na pět stovek.
 
„Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky v nadväznosti na zlepšenie epidemiologickej situácie v súvislosti s COVID-19 v Slovenskej republike vydal opatrenie, ktoré sa významne dotýka aj športového života na Slovensku. Úrad potvrdil, že od stredy 3. júna sa môžu organizovať hromadné športové i kultúrne podujatia s účasťou maximálne 100 osôb. – Od 10. júna bude môcť navštíviť športové podujatie maximálne 500 osôb vrátane športovcov, od 1. júla maximálne tisíc,“ zveřejnila na svých stránkách Slovenská jezdecká federace.
 
Prvními závody na Slovensku bude ve dnech 6. a 7. června RS Team Trophy v bratislavské Záhorské Bystrici. „RS Team Trophy bude mať aj tento rok svoj vlastný skokový rebríček. Zaradené do neho budú automaticky všetky jazdecké dvojice, bez rozdielu výkonnosti, ktoré sa zúčastnia kvalifikačných kôl a finálového kola. Aktuálny skokový rebríček CAVALOR Ranking bude zverejnený po každom kvalifikačnom kole a jazdecké dvojice budú hodnotené v troch kategóriách: detí, juniorov a dospelých. V každej kategórii budú ocenené tri najlepšie dvojice, ktoré počas sezóny nazbierajú najviac bodov,“ uvádějí pořadatelé.
 
Druhé kolo série je naplánováno na konec šestého měsíce, další dvě kola a finále budou pokračovat vždy po měsíci. Podrobnosti najdete na adrese www.rsteamtrophy.sk.
 
Ilustrační foto archiv RS Team Trophy


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace