Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Sunshine Tour: Zvára obsadil třetí příčku v nejvyšší sobotní soutěži

 22.02.2020 18:37 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Španělská Sunshine Tour ve Vejer de la Frontera se velmi dobře vyvíjí pro Ondřeje Zváru a jeho svěřence. Po úspěšném vstupu do druhého týdne si Ondřej připsal další úspěch v sobotu 22. února, když obsadil třetí místo v soutěži do 145 centimetrů.

reklama 12C
V sobotu 22. února byla nejvyšší soutěží dne při španělské Sunshine Tour stopětačtyřicítka s rozeskakováním, na jejíž start byly nahlášeny hned čtyři české dvojice. Jediný bezchybný z nich byl Ondřej Zvára a dvanáctiletý Chaccolan, navíc společně dosáhli třetího nejlepšího výsledku ze sedmi desítek startujících.
 

PSALI JSME: Ondřej Zvára: Ze Sunshine Tour jsem nadšený. Cento Lano je při chuti

 
Soutěž vyhrála britská dvojice Ellen Whitaker a Arena Uk Winston a do stejné země putovala i druhá příčka díky Matthew Sampsonovi s koněm Cristo Beech.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace