Galavečer ČJF živě 25.1. od 18:00
reklama 11B


Strzegom bude hostit mistrovství Evropy pony ve třech disciplínách

 12.01.2020 12:08 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Cílem pony jezdců, kteří se budou účastnit letošního mistrovství Evropy, bude po roce opět Strzegom. Polské město, jež leží zhruba 100 kilometrů od hraničního přechodu v Náchodě, čeští jezdci důvěrně znají. Loni tam mělo Česko zastoupení v drezuře.

reklama 12B

V roce 2019 se na ME pony v drezuře dařilo nejlépe Anně Procházkové. Foto: archiv jezdkyně

Od 15. do 17. července proběhne v polské Strzegomi mistrovství Evropy pro jezdce na pony. Akce propojí tradičně parkurové skákání, drezuru a všestrannost. V roce 2019 měla Česká republika zastoupení pouze v drezurních soutěžích, v nichž si nejlépe vedla Anna Procházková ve dvojici s valachem Nice Guy.
 
Celému šampionátu v drezuře dominovali reprezentanti Dánska. Dánský tým bral zlato, stejně tak do Dánska putovala zlatá i stříbrná medaile v individuálním hodnocení.
 
Parkurové mistrovství se stalo záležitostí ostrovních jezdců. Soutěž družstev vyhrálo Irsko před druhou Velkou Británií. Bronz získali jezdci z Francie. Stejné tři země si rozdělily cenné kovy také ve všestrannosti, pouze v jiném pořadí. První místo obsadili Britové, druzí skončili Francouzi a třetí místo získali Irové.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace