reklama 11B

reklama

Sára Vingrálková a Ondřej Zvára úspěšní při čtvrteční Sunshine Tour

 27.02.2020 21:07 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Ve španělském městě Vejer de la Frontera běží třetí týden Sunshine Tour, kde nadále setrvává početná česká ekipa. Ve čtvrtek 27. února se v nejvyšších soutěžích dne velmi dobře prezentovali jezdci Sára Vingrálková, Ondřej Zvára a Aleš Opatrný.

reklama 12A
Ve čtvrtek 27. února se již ve třetím týdnu Sunshine Tour dařilo v nejvyšších soutěžích dne českým reprezentantům. Na start stopadesátky se postavila a zároveň se umístila na dekorované dvanácté příčce bezchybná Sára Vingrálková a desetiletý Kas-Sini DC. Aleš Opatrný a čtrnáctiletý Gentlemen VH Veldhof jednou chybovali.
 
Čtvrteční stočtyřicítka se z Čechů povedla nejvíce Ondřeji Zvárovi v sedle šestnáctiletého Cento Lana, kterou společně dokončili bezchybně, podobně jako Aleš Opatrný a Gucci.
 

Kompletní výsledky najdete ZDE

 
Ilustrační foto archiv jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace