Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Grand Prix při Sunshine Tour: Zvára i Vingrálková po dvou chybách

 23.02.2020 20:14 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Druhý týden Sunshine Tour završila Grand Prix, na jejíž start se postavila Sára Vingrálková s Kas-Sinim DC a Ondřej Zvára v sedle Cento Lana. Na základě mylných informací jsme uvedli soutěž jako kvalifikační na OH, ta však proběhne až v březnu.

reklama 12D
 
Druhý týden Sunshine Tour vyvrcholil v neděli 23. února tříhvězdovou Grand Prix. Dle mylných informací jsme v původním znění článku uvedli tuto soutěž jako kvalifikační na olympijské hry v Tokiu, byli jsme však na tuto chybu včas upozorněni. V rámci Sunshine Tour se o kvalifikaci pojede během prvních dvou týdnů v březnu a ještě před tím je ve hře týden od 25. února do 1. března při Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě.
 

Přehled kvalifikačních závodů najdete na tomto odkazu.

 

V Grand Prix s překážkami do 150 centimetrů startovala Sára Vingrálková v sedle desetiletého Kas-Siniho DC a základní kolo zajeli s celkem osmi trestnými body, Ondřej Zvára a Cento Lano inkasovali devět trestných bodů. Vítězství získala belgická reprezentantka Gudrun Patteet s koněm Sea Coast Kashmira Z.
 

 

Kompletní výsledky ZDE.

 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace