NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Re-live: Kdo by měl být prezidentem ČJF? On-line debata s kandidáty

 22.09.2021 17:12 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

V úterý 21. září odvysílala EquiTV živou debatu s uchazeči o funkci prezidenta České jezdecké federace – Jaroslavem Krulichem, Davidem Russwurmem a Petrem Půlpánem. Z účasti se omluvila současná prezidentka ČJF, Olga Plachá. Podívejte se na re-live.

reklama 12B
 
Debata o budoucnosti České jezdecké federace proběhla krátce po skončení konference Středočeské oblasti ČJF, která se konala v úterý 21. září v Praze na Strahově. Ještě před tím se uskutečnily konference Severomoravské a Plzeňské oblasti. 
 
Ve středu série konferencí pokračuje v Královehradecké a v Jihomoravské oblasti, v dalších týdnech následují oblasti Karlovarská, Pražská, Zlínská, Východočeská, Severočeská, Jihočeská a nakonec Vysočina. Celostátní konference se uskuteční ve středu 13. října od 9:30 hodin ve sportovním centru Nymburk. 
 
S Jaroslavem Krulichem, Davidem Russwurmem a Petrem Půlpánem, který byl přítomen prostřednictvím telefonické linky, se diskutovalo o současné situaci v České jezdecké federaci před blížící se celostátní konferencí, kde bude nezbytné zvolit nové členy Výkonného výboru ČJF a velmi pravděpodobně se bude hlasovat o odvolání prezidentky ČJF, Olgy Plaché. Také tu jsme do on-line debaty na EquiTV zvali, ale z účasti se na poslední chvíli omluvila. „Některé konference již proběhly, ale větší část nás čeká. Myslím, že termín po všech oblastních konferencích by byl vhodnější,“ uvedla v krátké zprávě. Krátce před celostátní konferencí ji tak zkusíme do živého vysílání EquiTV.cz pozvat ještě jednou.
 
Nových kandidátů na pozici prezidenta ČJF jsme se ptali, co je vedlo k tomu, že se rozhodli kandidovat, koho si vybrali jako své spolupracovníky do Výkonného výboru ČJF a podrobněji se rozebrala řada dalších bodů, jimiž např. jsou stanovy ČJF, spolupráce VV ČJF s Radou a odbornými komisemi, činnost sekretariátu ČJF a mnoho dalšího. 
 
Podívejte se na re-live přenosu. Debata začíná v čase 10:15 a trvá zhruba 1 hodinu a 45 minut.
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace