reklama 11D

reklama

Prestižní CHI v Ženevě letos v prosinci proběhne. Pořadatelé tomu věří

 28.09.2020 19:50 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

„Proč nemohou nejlepší světoví jezdci a vozatajové dělat to samé, co hokejisté a fotbalisté?“ Organizátoři mezinárodních závodů Geneva International Horse Show jsou si plně vědomi rizik, ale jsou rozhodnuti mítink 10. až 13. prosince 2020 uspořádat.

reklama 12B
 
Jubilejní 60. ročník Geneva International Horse Show by měl proběhnout v plánovaném termínu od 10. do 13. prosince. I když jsou si pořadatelé vědomi všech rizik, nadále pokračují v přípravách a za přízných hygienických opatření závody uspořádat. 
 
„Studovali jsme všechny možnosti a dospěli jsme k závěru, že CHI v Ženevě lze uspořádat. Jsme si dobře vědomi, že zdravotní situace by se mohla do prosince změnit, což by nás mohlo přinutit k dalším rozhodnutím v příštích několika týdnech, ale děláme vše, co je v našich silách, abychom umožnili průběh 60. ročníku akce,“ uvedli v pondělí 28. září v tiskovém prohlášení na internetových stránkách akce.
 
Na programu mítinku budou skokové a vozatajské soutěže, ale také halová cross-country pro jezdce všestrannosti. Podrobnosti najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Ilustrační foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace