reklama 11A


Finále IJRC Top 10 Ženeva: Deset nejlepších jezdců, jen jeden titul

 03.12.2019 15:54 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mezinárodní závody CHI Ženeva jsou každoročně řazeny k nejprestižnějším podnikům halové sezony. Každoročně jsou také vyšperkované soutěží Rolex IJRC Top 10 Final určené pro deset aktuálně nejlepších parkurových jezdců světa.

reklama 12D
 
Finále IJRC Top 10 je speciální soutěž pro deset parkurových jezdců, kteří jsou aktuálně nejvýše na světovém žebříčku. Letos se pojede v pátek 13. prosince, a jak jinak, než v Ženevě při CHI. Divákům se představí ryze mužská sestava. Původně v desítce figurovala jako jediná žena americká jezdkyně Beezie Madden. Ta se však nakonec účastnit nebude, takže jí nahradil další skokan v pořadí. 
 

A kdo tedy bude v Ženevě bojovat o prestižní titul?

 
Steve Guerdat (SUI)
Martin Fuchs (SUI)
Daniel Deusser (GER) 
Ben Maher (GBR)
Peder Fredricson (SWE)
Pieter Devos (BEL)
Darragh Kenny (IRL)
Christian Ahlmann (GER)
Kent Farrington (USA)
Henrik von Eckermann (SWE)
 
V loňském roce se vítězem stal Steve Guerdat, který svou skvělou formu udržel i během následujících dvanácti měsíců a do ženevské soutěže půjde jako aktuální světová jednička. Sekundovat mu bude jeho krajan a úřadující mistr Evropy Martin Fuchs. Vyhrát v této konkurenci však může kdokoliv. V historii jí už vyhrál například Daniel Deusser, jenž je momentálně na třetí příčce žebříčku.
 

Web CHI Ženeva najdete ZDE

 
Foto: archiv Jezdcireklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace