NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Dění v týdnu: Ženeva hostí hvězdné CHI. Česko bude mít jezdce v Lieru

 11.12.2019 16:55 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mezinárodní jezdecký kalendář nabízí v polovině prosince řadu atraktivních akcí. Ženevská hala ožije závody CHI, které jsou každoročně řazeny mezi nejprestižnější zimní mítinky. V Lieru se bude skákat při CSI, kde bude mít zastoupení také Česko.

reklama 12C
 
CHI Ženeva je jedním z nejvýraznějších halových mítinků. Dokonce i mezi jezdci je pravidelně v celosvětovém měřítku hodnocen jako nejlepší akce. Program startuje od 12. prosince a přinese vedle pětihvězdových parkurových soutěží také halovou všestrannost a další kolo Světového poháru spřežení. 
 
Atraktivní soutěží bude IJRC TOP 10 Final pro deset aktuálně nejvýše postavených jezdců světového skokového žebříčku. Ta se pojede v pátek 13. prosince.
 
Světový pohár zažije také španělská La Coruňa, kde se odehraje parkurové kolo. Na skokové závody CSI vyráží také dvojice českých jezdkyň Emma a Charlotte de Moussac. reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace