reklama 11C

Prague Lions vyhráli GCL v New Yorku. Před posledním kolem jsou třetí

 24.09.2022 22:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Tým Pražských lvů má nakročeno k nejlepšímu výsledku v Global Champions League za dobu jeho existence. Jeho členové v New Yorku již potřetí za letošní sezonu zvítězili a posunuli se v průběžném pořadí na třetí řádek.

reklama 12C

 
Prague Lions jsou doslova krůček od přímého postupu do semifinále Super Cupu Global Champions League, který se pojede v rámci listopadové galashow světového parkuru GC Prague Playoffs v libeňské O2 areně. 
 
Ve čtrnáctém kole si zásluhou Pietra Devose s koňsmi Nascar van´t Siamshof a Mom´s Toupie de la Roque a Nielse Bruynseelse na Matadorovi připsali letos již třetí vítězství, když jako jediný tým nezaznamenali ve dvoukolové soutěži s výškou překážek 155 centimetrů žádnou penalizaci. Do tabulky GCL si tak připsali dalších třicet bodů a s celkovými 239 body se posunuli na třetí řádek před Shanghai Swans s 234 body. Tento celek skončil v New Yorku po třech chybách pátý. 
 
O jedno shození méně měli zástupci Valkenswaard United – Marcus Ehning na valachovi Priam du Roset a John Whitaker v sedle Equine America Unick du Francport. Jen kvůli součtu časů 154,06 skončili čtvrtí za Miami Celtics se stejným bodovým skóre. Co je však pro ně podstatnější, v týmové tabulce mají 217 bodů a jsou stále ve hře o umístění mezi elitní čtveřicí, která získá výhodné postavení pro playoff. V tuto chvíli jsou pátí, ale další tři týmy jim doslova dýchají na záda. 
 

Psali jsme: Prague Lions v New Yorku začali třetím místem. Daří se i dvěma Češkám

 
Šestí London Knights mají 216 bodů, o bod méně Paris Panthers stejně jako Madrid in Motion, kteří díky Maikelovi van der Vleutenovi a Angelice Augustsson Zanotelli vybojovali v aréně na Governors Island na dohled od Manhattnu druhé místo, když jedinou chybu udělal v sobotu Maikel van der Vleuten na jedenáctileté klisně Dywis HH. Jeho kolegyně v sedle Kalinky van de Nachtegaele při obou startech dojela do cíle s čistým štítem. 
 
Ačkoliv družstva Berlin Eagles a Stockholm Hearts v New Yorku předvedla průměrné až podprůměrné výkony, které je řadily na desáté, respektive sedmé místo, na vrcholu žebříčku jsme se dočkali změny. Stačil totiž tříbodový rozdíl a Stockholm Hearts o jediný bod předstihli své největší soupeře a stali se novými lídry. Za necelé čtyři týdny se tak dá v Rijádu očekávat strhující souboj o titul šampionů základní části Global Champions League, kdy každá dílčí příčka bude měnit konečné pořadí. 
 
Foto: poskytlo tiskové středisko Global Champions League


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE