Získejte přednostní přístup k informacím na Jezdci.cz a další výhody! (KLINĚTE)|Inzerováním v médiích skupiny EQUINET podporujete nezávislé zpravodajství o koních a jezdectví v ČR. Děkujeme všem partnerům za podporu! Zájemci o reklamu pište na e-mail: equinet@equinet.cz nebo volejte +420 606 382 315|EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí! KAŽDÝ DEN NOVÉ POŘADY!|Jezdecký zpravodaj: Newsletter o koních každý pátek ZDARMA ve vašem e-mailu!|Sledujte MONITORING zpráv o koních z dalších zdrojů!|Na EquiTV.cz audiovizuální služby streamem nezačínají, ani nekončí! Nabízíme víc než jen on-line přenosy a záznamy, vysíláme koně mimo jezdeckou komunitu! |PODPORUJEME:|Zduchovice - skoky 28. 6. - 3. 7.|Písek - skoky 2. - 3. 7.|Přeštěnice - všestrannost MČR děti a junioři 3. - 5. 7.|Olomouc - skoky ČSP 7. - 10. 7.|Hradištko - drezura 9. - 10. 7.|Kladruby nad Labem - spřežení 9. 7.|Martinice - Pony Days 12. - 13. 7.|Jezdci reportují. Staňte se součástí nejlepšího zpravodajství o koních|Sledujte JEZDCI.cz nově i v multimediální aplikaci FlashNews|SLEDUJTE ŽIVÉ PŘENOSY z akcí pravidelně na EquiTV.cz. Ta je jedinou původní internetovou televizí o koních v ČR, která má přesah do terestriálního vysílání! Vytváříme obsah i pro další TV kanály, jako jsou: ČT Sport, Sport 5, TV Seznam, Regionální televize a další... |PARTNERSKÉ AREÁLY:|Dostihový spolek Pardubice|Chuchle Arena Praha|ESC Olomouc|Martinice|Zduchovice|Přeštěnice|Hradištko|Královický dvůr|NH Kladruby n. L.|ZH Písek
reklama 11C

reklama

Podepsáno. Tipsport oznámil partnerství s českým dostihovým sportem

 21.06.2021 15:55 | AUTOR

ikonka

Největší česká sázková kancelář Tipsport v pondělí uzavřela dlouhodobé partnerství s českými dostihovými závodišti a Jockey Clubem ČR. Propojí sázky na závodištích se svou pobočkovou sítí a sázením online. Bližší parametry dohody nebyly zveřejněny.

reklama 12C

V pondělí byla podepsána smlouva o dlouhodobém partnerství mezi společností Tipsport a Jockey Clubem České republiky, zastupujícím všechna česká dostihová závodiště, a mezi Tipsportem a Dostihovým spolkem Pardubice. Česká jednička kurzového sázení podpoří dostihový sport na všech závodištích, čímž vrátí dostihové sázky i na menší domácí závodiště.

Tipsport se rozhodl spojit své jméno s dostihovým sportem, který má víc než stoletou tradici, a přispět tak k jeho dalšímu rozvoji. Důležitou součástí spolupráce je proto i výrazná mediální podpora dostihového sportu a sázek ze strany Tipsportu, uvedla společnost v tiskové zprávě.

"Kurzové sázky se kdysi zrodily právě na dostizích a k tomuto sportu po celém světě neodmyslitelně patří. Jde o partnerství, které nám dává marketingový a do budoucna snad i byznysový smysl. Sázení na koně je v zemích jako Francie nebo Anglie naprosto tradiční, ale zvýšený zájem pozorujeme i u nás. Obliba dostihového sportu v posledních letech opravdu roste. Takže z navázané spolupráce, z toho, že jsme se stali sázkovým partnerem všech dostihů v České republice, máme upřímnou radost," vysvětlil směřování generální ředitel Tipsport Petr Knybel.

"Zařadili jsme se mezi vyspělé dostihové země, které spolupracují se sázkovými společnostmi. V dostihovém sportu v České republice se ale jedná o historicky první typ takové spolupráce. Jsem přesvědčen, že bude oboustranně výhodná a přinese dostihům ojedinělou příležitost posunout se do světa nejvýznamnějších sportů," prohlásil prezident Jockey Clubu České republiky Josef Bečvář.

"Dostihový spolek se sázkovou kanceláří Tipsport spolupracuje už třetí dostihovou sezónu. Ta letošní je ale první, ve které bude Tipsport kompletně zastřešovat sázky v areálu pardubického závodiště. Obecně je do budoucna propojení dostihového prostředí s významným hráčem na trhu sázek příslibem vzrůstající popularity dostihů mezi veřejností," uvedl ředitel pardubického Dostihového spolku Jaroslav Müller.

Spolupráci s Tipsportem tímto krokem navázala i Chuchle Arena Praha, k níž dostihový sport patří už od roku 1906, kdy se zde v září odehrál první dostihový den. Areál, který kromě dostihů dnes slouží i jako zázemí a závodiště také pro další koňské sporty včetně parkuru, prošel v posledních letech velkými změnami. Celkové investice do rekonstrukcí dosahují bezmála 300 milionů korun, a to poté, co se jeho novými vlastníky stala rodina Vítkových.

"Na spolupráci s Tipsportem se těšíme. Jsme přesvědčení, že tento krok přispěje k tomu, že dostihový sport získá ještě větší oblibu v řadách veřejnosti a stávajícím návštěvníkům a sázkařům poskytne vyšší komfort," doplnila ředitelka Chuchle Areny Praha Vladimíra Durčáková.

 

Co partnerství přinese sázkařům

 

Tipsport propojí sázky na závodištích se svou pobočkovou sítí a sázením online. Jak vysvětlil marketingový ředitel Tipsportu Jan Čumpelík, sazkařům to přinese celou řadu výhod: "Výhry jim vyplatíme v naší pobočkové síti po celé České republice, nejen na závodištích. Mohou sázet bez registrace, což zákon u dostihů umožňuje, ale zároveň jim nabízíme i veškeré výhody registrace ke kurzovému sázení – možnost sázet i na další sporty, náš věrnostní program, úhradu sázek na koně z herního konta, notifikace vyhodnocených sázek a podobně."

Dostihy je navíc možné sledovat prostřednictvím největší české sportovní televize TV Tipsport, která živě streamuje všechny dostihové dny. A právě pokud sázkaři využijí online mobilní aplikaci, mohou kdekoli pohodlně sázet a zároveň sledovat přenosy z českých dostihů, stejně jako z mnoha zahraničních.

 

Výhody partnerství pro dostihový sport

 

Prezident Jockey Clubu Josef Bečvář shrnul význam partnerství pro dostihový sport: "Získání strategického partnera nejen v oblasti finanční podpory českých dostihů, ale i pro poskytování sázek při dostizích, vnímáme jako jeden z velmi důležitých kroků pro další rozvoj českého turfu. Tato spolupráce nejenže přinese nové možnosti podávání sázek, zajistí určitou finanční podporu dostihovým závodištím a zvýší propagaci českých dostihů, ale je modelem pro získávání dalších partnerů. Je třeba poděkovat spolupracujícím závodištím za pochopení a spolupráci při přípravě smlouvy s Tipsportem."

Podle ředitele Dostihového spolku Jaroslava Müllera je zapojení dostihového dění do online sázkového prostředí příležitostí rozšířit povědomí o tomto sportu napříč širokou veřejností: "Zároveň dá možnost hrát i lidem, kteří se nemohou dostihů účastnit přímo na závodišti. Důležité je i to, že sázky budou Tipsportem nabírány i přímo na místě. Sázení je totiž nedílnou součástí dostihového sportu, na závodiště patří a poptávka po něm je ze strany návštěvníků dostihů velká."

Tipsport je otevřená proklientská komunitní sázkovka, lídr českého a slovenského trhu kurzového sázení. V prostředí největší sázkařské komunity umožňuje svým klientům sdílet informace a nacházet inspiraci. Drtivá většina sázek je dnes přijímána online, čemuž odpovídá i bouřlivý technologický rozvoj společnosti. Šíří nabídky, mimořádnou uživatelskou vstřícností i hladinou kurzů se Tipsport už neměří s lokální konkurencí, ale obstojí v celosvětovém srovnání. V mezinárodním holdingu, který působí v České republice a na Slovensku, pracuje 3500 lidí.

Zdroj: tisková informace BPA Sport marketing a.s.

Foto: BPA Sport marketing a.s.

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace