reklama 11B

reklama

Papoušek v San Giovanni vyhrál finále Medium Tour. Chudyba hned za ním

 17.10.2020 20:16 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česko-slovenské vítězství si připravili Kamil Papoušek s Bronislavem Chudybou při finále Medium Tour CSI2* v italském San Giovanni. Soutěž s více jak stovkou účastníků ovládl Kamil Papoušek s Lokim, Bronislav Chudyba byl druhým vítězem s Cornettou.

reklama 12D

 
Jelikož ve finále Medium Tour CSI2* v italském San Giovanni odstartovalo 137 dvojic, byly výsledky rozděleny na dvě části. 
 
Díky tomu se mohl z vítězství v této soutěži s výškou překážek 140 centimetrů radovat po napínavém rozeskakování nejen Kamil Papoušek s Lokim, ale také Slovák Bronislav Chudyba s klisnou Cornettou, který projel cílem o 6 setin pomaleji než jeho český kolega.
 
Kamil Papoušek si v sobotu zapsal také další sdílené prvenství v soutěži pětiletých koní, v níž sedlal Kannarca. Dařilo se mu i s klisnou Charlyn, s níž se představil na parkuru do 135 centimetrů pro sedmileté koně. Čistou jízdou v čase rozeskakování 32,33 sekundy si vybojoval 7. příčku. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODAKZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace