reklama 11D

reklama

Hvězdný start Kamila Papouška na CSI v San Giovanni. Dvakrát byl první

 15.10.2020 22:39 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká vlajka vlaje v těchto dnech v italském San Giovanni při mezinárodních parkurových závodech CSI2*, CSI1*, CSIYH-1. Doslova hvězdný start při nich měl ve čtvrtek Kamil Papoušek, který se svými svěřenci vybojoval nejednou příčku nejvyšší.

reklama 12B

 
Zahajovací soutěž do 115 centimetrů pro pětileté koně absolvoval ve čtvrtek 15. října při CSI v italském San Giovanni Kamil Papoušek s koněm Konnarco bezchybně a v čase, což znamenalo sdílené první místo. 
 
V soutěži sedmiletých se však již soutěžilo i na čas a na překážkách 135 centimetrů vysokých se nejvíce dařilo právě Kamilu Papouškovi, který tentokrát sedlal klisnu Charlyn. Jejich čas 60,99 sekundy nikdo nepřekonal. 
 
V kategorii CSI2* se představil Kamil Papoušek s osmiletým Great Feelingem a tentokrát se v jeho sedle mohl radovat ze třetí příčky. Nestačil pouze na dvě domácí dvojice. S Mister Star VD Zandhoeve zapisoval jednu chybu v úvodu a skončil na 56. řádku výsledkové listiny, jež čítala přes sto účastníků. 
 
Ve stočtyřicítce se Papoušek představil s Lokim. I s ním dojel čistě a čas 59,59 tentokrát stačil na 23. pozici, resp. 12. příčku při rozdělení do oddělení A a B. Stejnou soutěž šel bez penalizace i s Warnessem, ale byl pomalejší – 66,28 sekundy.
 
„První den v San Giovanni skákali všichni skvěle, tak snad nám forma vydrží až do konce čtrnáctidenní túry,“ konstatoval Kamil Papoušek. Nejen jeho výsledky můžete sledovat POD TÍMTO ODKAZEM


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace