reklama 11A

reklama

Papoušek opět vítězí při CSI v San Giovanni. Získal i další umístění

 16.10.2020 18:40 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Kamilovi Papouškovi se dařilo i druhý den při mezinárodních parkurových závodech CSI2*, CSI1*, CSIYH-1 v italském San Giovanni. S klisnou Charlyn vyhrál dvoufázovou soutěž do 135 centimetrů a mezi TOP dvojicemi byl i s pětiletým Kannarcem.

reklama 12B

 
Český reprezentant Kamil Papoušek byl i v pátek 16. října velmi úspěšný během CSI2*, CSI1*, CSIYH-1 v italském San Giovanni. S Kannarcem byl mezi nejlepšími v soutěži pětiletých koní a přemožitele nenašel ani ve dvoufázovém skákání do 135 centimetrů s klisnou Charlyn. 
 
Těsně pod stupni vítězů zůstal s valachem Mister Star VD Zandhoeve v další soutěži do 135 centimetrů. Na sedmou příčku dosáhl v sedle Great Feelinga po čistém výkonu na parkuru do 140 centimetrů. V té byl třetí Slovák Bronislav Chudyba s klisnou Cornettou. 
 
Tento Čechům velmi blízký jezdec, jehož otec pochází z Loun, vybojoval páté místo v hlavní soutěži dne do 145 centimetrů, a to s valachem Lamborghini. Kamil Papoušek šel stopětačtyřicítku s Warnessem, ale ten v první fázi chyboval a skončil na 28. pozici. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEMK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace