Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Live stream CSIO Zduchovice 2020: Nations Cup a Grand Prix na EquiTV

 16.08.2020 07:30 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
ŽIVĚ

ikonka

EquiTV.cz zprostředkuje živé vysílání v pátek 14.8. a v neděli 16.8. hlavní části sportovního programu mezinárodních parkurových závodů CSIO dětí, juniorů a mladých jezdců ŽIVĚ. V pátek se můžete těšit na Poháry národů, v neděli na Grand Prix.

reklama 12B

On-line přenos začne cca 15 minut před plánovaným začátkem prvního Poháru národů, resp. první Grand Prix, což by dle rozpisu mělo být ve 8.00 hodin. V případě změny časového plánu bude upraven také začátek živého vysílání. Doporučujeme proto nastavit připomenutí začátku přenosu do vašeho mobilního zařízení – stačí kliknout u plánovaného přenosu na streamovací okno a zaškrtnou příslušný požadavek.

 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE! 

 

Startovní a výsledkové listiny najdete ZDEK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace