reklama 11A

reklama

Ve Zduchovicích vyhrál Motygin, IM I na Panské líše patřilo Skripové

 26.07.2020 20:25 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

V neděli 26. července vrcholil zduchovický Summer Jumping Festival jednohvězdovým ST, kde dosáhl nejlepšího výkonu Sergej Motygin a Dylan, zatímco na Panské líše se celý víkend jezdily drezury. Úlohu IM I ovládla Zdeňka Tóth Skripová a Magic Night-H.

reklama 12C

Sergej Motygin si v neděli zajistil vítězství ve zduchovickém ST

 

Na start nedělního jednohvězdového ST se postavila téměř třicítka jezdeckých dvojic a třetina jich zvládla dokončit bezchybně. Nejrychlejšího času 61,39 dosáhl a zvítězil Sergej Motygin a Dylan, druhá příčka připadla Karlu Polákovi na koni Hes Blue, třetí byl Němec Udo Irmisch a Coconut.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.cz
 

IM I na Panské líše zajela nejlépe Zdeňka Tóth Skripová a Magic Night-H

 

Víkendové drezurní závody v Brně na Panské líše vrcholily v neděli 26. července úlohou IM1. V té se předvedly pouze čtyři jezdkyně, nejvyšší hodnocení 67,696 procenta získala Zdeňka Tóth Skripová na koni Magic Night-H.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace