Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Zduchovické ST** zajeli bezchybně pouze Kotalík, Svobodová a Nágr

 23.05.2020 19:59 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Pouze tři bezchybné výkony zaznamenala startovní listina zduchovické stočtyřicítky při skokových závodech v sobotu 23. května. Vítězství s náskokem pouhých tří desetin sekundy připadlo Matěji Kotalíkovi v sedle oldenburského Sir Sida.

reklama 12C

Předposlední květnovou sobotu se na zduchovickém kolbišti odehrálo v rámci skokových závodů sedm soutěží, přičemž program vrcholil dvouhvězdovým ST na čas. Na start nejvyšší soutěže se postavilo celkem patnáct jezdeckých dvojic a jen třem z nich se podařilo zajet parkur z pera Petra Maška bezchybně.
 
Třetí příčku obsadil Ondřej Nágr a D.Amelusina s časem 70,09, prvenství jen o tři desetiny sekundy uteklo Tereze Svobodové v sedle Britanie, to získal v čase 68,38 Matěj Kotalík s oldenburským valachem Sir Sid.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace