ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

Kůň 2021 v Lysé: Tradiční denní program a večerní koňská ABBA galashow

 21.09.2021 10:19 | AUTOR

ikonka

Na Výstavišti v Lysé nad Labem proběhne od pátku 24. do neděle 26. září veletrh koní a všeho, co k nim patří Kůň 2021. Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2021 bude Večerní koňská ABBA galashow.

reklama 12B

 
Návštěvníkům se představí jednotlivá plemena koní, kterých bude na výstavě ustájeno více než sto dvacet. Zastoupena budou teplokrevná, plnokrevná, chladnokrevná, sportovní, historická i malá plemena, poníci a miniaturní koně. 
 
Všichni budou k vidění nejen v boxech, ale i na dvou předvadištích, přičemž pro přípravy vystoupení slouží předvadiště v hale A1 a hlavní doprovodný program odstartuje v pátek 24. 9. v 10:00 hodin v hale C. „Slavnostního zahájení se zúčastní řada hostů, kteří pojedou v kočárech z radnice v Lysé nad Labem,“ říká ředitel výstaviště Ondřej Matouš. 
 

Psali jsme: Kůň 2020 v Lysé: Přehlídka plemen, jezdeckého umu i pestrých kostýmů

 

Velmi atraktivní doprovodný program obsahuje vystoupení jízdní policie, westernové show, ukázky drezury a parkuru. Mimořádná budou opět i představení národního hřebčína a hřebčinců působících na území České republiky – z Kladrub nad Labem, z Písku a z Tlumačova. 
 
Novinkou letošní výstavy je největší výstava obrazů s koňskou a další tématikou z díla slavného malíře Emila Kotrby, která bude instalována v hale A2.
 
„Nedílnou součástí výstavy Kůň 2021 bude i účast tuzemských i zahraniční firem z tohoto oboru. Vystavovatelé nabídnou veškeré zboží, výrobky či služby, které jezdci a chovatelé potřebují k výkonu své činnosti – například jezdecké potřeby, přepravníky, kočáry, stájové technologie, širokou nabídku krmiv a doplňků, kovářské zboží, veterinární doplňky a odbornou literaturu,“ říká manažer výstavy Ladislav Žoha.
 

Nepřehlédněte: Foto: Lysá zažila Koně 2020 ve světlech reflektorů a potěšila diváky

 
„Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2021 bude Večerní koňská ABBA galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou. To vše dohromady s mluveným slovem moderátora připraví kouzelné prostředí pro ty nejlepší ukázky výkonů koní i jezdců. Letošní ročník bude ve znamení revival kapely slavné ABBY – živý doprovod jednotlivých vystoupení obstará POP STARS revival. Stejně zajímavé bude určitě i vystoupení lidského parkuristy v podání Taryho,“ říká na závěr ředitel výstaviště Ondřej Matouš.
 
Foto: Dalibor Gregor
Zdroj: tisková informace VLL


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE