reklama 11C

Kovářová prožívá úspěšnou sezonu. V Šamoríně ovládla finále Silver Tour

ikonka

Ve finálovém kole Silver Tour při CSI ve slovenském Šamoríně pokračovala na úspěšné vlně v této sezoně Natálie Kovářová. Do parkuru na 135 centimetrech nastoupila se hřebcem Aresem, s nímž zvítězila v téměř dvousekundovém náskoku.
25.05.2024 18:56  |  Autor: Vojtěch Kroupa  |  Foto: poskytla Natálie Kovářová  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12B
Na pátou nejvyšší příčku ve finále Silver Tour dosáhla poté Lucie Strnadlová, jež v sedle hřebce Classic Balou zaznamenala po čisté jízdě čas 65,1 vteřiny. Na osmé příčce skončila další česká dvojice Marek Hentšel a Trend d’Elsendam Z.
 
Marek Hentšel přidal další úspěch v soutěži pro šesti a sedmileté koně. Se Samem van’t Sparrenhuis, jenž spadá to kategorie šestiletých, vybojoval ve finále konečnou třetí pozici.
 
České barvy figurují dále ve výsledkové listině druhého kola EY Cupu pro jezdce do pětadvaceti let. Na druhou nejvyšší příčku se zařadila Sára Vingrálková spolu s valachem Damocles From Second Life Z. S časem 67 vteřin nestačila česká dvojice pouze na Maxima Schweigera a Charlieho Chaplina z Rakouska. Čtvrté místo obsadila Anna Kostková v sedle Chapeau HK Z.FANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13C

NEPŘEHLÉDNĚTE